Dikur ishin dy shokët më të mirë, por tani më nuk flasin.

Bëhet fjalë për Mauro Icardin dhe Maxi Lopen, dyshja që janë fjalosur me njëri-tjetrin për shkak të super-femrës Wanda Nara.

Kjo e fundit ishte ‘pronë’ e Lopez, derisa çifti kaluan pushimet edhe bashkë me sulmuesin e Inter.

Por, pas ndarjes së Maxi Lopez, Icardi ‘rrëmbeu’ gruan e tij dhe u martua. Sulmuesi i Torinos refuzoi zgjatjen e duarve në ndeshjen mes ‘zikaltërve’ dhe ekipin nga Torino. /Telegrafi/