LAJMI I FUNDIT:

Buci: I falënderohem gruas time për besimin dhe për mbështetjen që më ka dhënë prej ditës së parë

Buci: I falënderohem gruas time për besimin dhe për mbështetjen që më ka dhënë prej ditës së parë
Foto: Screenshot/YouTube

Ylli Dervishi u eliminua ditën e premte (19 janar) nga Big Brother VIP Kosova 2.

Ai ka qenë një ndër konkurrentët më të fortë të këtij edicioni, ndonëse largimi i tij ka qenë i papritur.


Ai është kthyer sonte (e hënë) në spektakël, ku ka folur për kohën e tij pas daljes nga shtëpia më e famshme në Kosovë.

Teksa komplimentoi dhe u dërgoi një mesazh banorëve, ish-konkurrenti ka falënderuar edhe të fejuarën.

Ylli Dervishi me komplimente për banorët pas daljes nga shtëpia: Lum familja që ju ka
Lexo po ashtu Ylli Dervishi me komplimente për banorët pas daljes nga shtëpia: Lum familja që ju ka

“Desha të i falënderohem edhe gruas time për besimin që e ka pasur për mua dhe për mbështetjen që ma ka dhënë prej ditës së parë”, u shpreh ai.

Buci shtoi se i ka shijuar këto ditë dhe se ka kaluar kohë me familjen e shoqërinë.

Finalja e madhe do të mbahet më 2 shkurt (e premte). /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Kur ndahesh nga gruaja, sjell 30 goca kur del në skenë" – Ledri Vula konfirmon ndarjen nga Sara gjatë spektaklit të BBVA?

Magazina
Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Magazina
Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Magazina
Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Magazina

"Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne", babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

Magazina
Kalo në kategori