LAJMI I FUNDIT:

Bruno dhe Albërie Hadërgjonaj po vijnë me bashkëpunim – pamje nga xhirimet e klipit të tyre të ri

Bruno dhe Albërie Hadërgjonaj po vijnë me bashkëpunim – pamje nga xhirimet e klipit të tyre të ri
Bruno dhe Albërie Hadërgjonaj me klip të ri

Bruno nga Revolt Klan dhe Albërije Hadërgjonaj po përgatiten për të sjellë një surprizë të madhe për fansat e tyre. 

Ata kanë bashkuar forcët për të krijuar një këngë të re të titulluar “Për dashninë”, e cila pritet të dalë shumë shpejt në dritë.

Ky projekt muzikor është një bashkëpunim i shkëlqyer midis dy artistëve të njohur në skenën muzikore shqiptare.


Bruno dhe Albërie Hadërgjonaj me klip të ri

Bruno, i njohur për kontributin e tij muzikor në grupin Revolt Klan, dhe Albërije Hadërgjonaj, një zë i fuqishëm dhe interpretuese e talentuar, po sjellin një kombinim të jashtëzakonshëm të zhanreve dhe energjive të tyre për këtë këngë të re verore.

Ndërkohë që pritet publikimi i kësaj kënge, ata kanë ndarë disa pamje ekskluzive nga prapaskenat e videoklipit të projektit.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Kjo ka nxitur entuziazmin e publikut, i cili pret me padurim të dëgjojë dhe të shijojë këtë këngë të re, e cila parashikohet të jetë një hit i madh për sezonin veror. /Telegrafi/

Bruno dhe Albërie Hadërgjonaj me klip të ri

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Magazina
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Magazina
Kalo në kategori