Dy yjet e hip hopit, Gjiko dhe Buta, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Kënga e tyre titullohet “My bro” dhe do të publikohet së shpejti me videoklip, për të cilin është përkujdesur produksioni “Imagine Films”.

Ky lajm është bërë i ditur nga “Redbox Entertanment”, përmes një imazhi të publikuar në rrjetin social, Instagram.

Buta dhe Gjiko me këngë të re (Foto: Instagram/redbox)

Megjithatë, detaje të tjera rreth kësaj kënge nuk janë zbuluar, por nuk ka dyshim se do të dalë diçka e bukur nga shtëpia e hiteve të mëdha.

Të gjitha lajmet nga Redbox Të gjitha lajmet nga Redbox

Theksojmë se ky nuk është bashkëpunimi i parë i rap-artistëve, pasi Buta vitin e kaluar ishte pjesë e ‘mixtape-it’ të Gjikos me projektet “Kanë Inat” dhe “Mahalla”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Let the beat build

A post shared by Buta (@bashbuta) on Apr 30, 2019 at 7:32am PDT