LAJMI I FUNDIT:

Brie Larson është një superheroinë e fuqishme në filmin aksion “Captain Marvel”

Brie Larson është një superheroinë e fuqishme në filmin aksion “Captain Marvel”
Captain Marvel (Foto: YouTube/Movieclips Trailers)

Filmi aksion me superheronj, “Captain Marvel”, ka publikuar një ‘trailer’ të ri, në të cilin shfaqet Brie Larson, në rolin e Carol Denvers, duke u shndërruar në një prej superheronjve më të fuqishëm në gjithësinë Captain Marvel.

Reklama

Ajo duhet ta shpëtojë njerëzimin kur Toka ndodhet në mes të një lufte të gjithësisë, ndërmjet dy galaktikave.

Dashamirët e filmave me superheronj mezi presin daljen e “Captain Marvel”, në veçanti për faktin se përcjell një ngjarje nga viti 1990.

Lajmet për Brie Larson
Lexo po ashtu Lajmet për Brie Larson

Filmi i ri aksion me një personazh femëror në rolin kryesor, paraqet reagimin e Marvelit ndaj hitit të DC Comics, “Wonderwoman”, që rezultoi shumë i suksesshëm.

Anna Boden e ka bërë skenarin e filmit së bashku me Ryan Fleck, Meg LeFauve, Nicole Perlman, Geneva Robertson-Dworet, Liz Flahive dhe Carly Mensch.

Krahas Larson, në filmin e ri luajnë edhe Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Algenis Perez Soto, Rune Temte, Mckenna Grace, Clark Gregg e Jude Law.

Premiera e “Captain Marvel” është caktuar me datën 8 mars të vitit të ardhshëm. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Transformimi jetësor i Geri Halliwell nga koha e saj në “Spice Girls”

Transformimi jetësor i Geri Halliwell nga koha e saj në “Spice Girls”

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Kalo në kategori