LAJMI I FUNDIT:

Marvel

45 Artikuj

Del traileri i ri për Spider-Man 2, loja në ardhje e Marvel

Del traileri i ri për Spider-Man 2, loja në ardhje e Marvel

Lojëra
Ndërron jetë në moshën 58 vjeçare Ray Stevenson, aktori i filmave “Punisher” e “Thor”

Ndërron jetë në moshën 58 vjeçare Ray Stevenson, aktori i filmave “Punisher” e “Thor”

Yjet
Gjashtë mitet e lashta nordike që edhe sot jehojnë

Gjashtë mitet e lashta nordike që edhe sot jehojnë

Histori
U veshën si Captain America, Spiderman e Thor – policët peruan sekuestruan 3.250 pako me kokainë dhe arrestuan katër persona

U veshën si Captain America, Spiderman e Thor – policët peruan sekuestruan 3.250 pako me kokainë dhe arrestuan katër persona

Interesante
Rikthimi në muzikë, Rihanna do të publikojë dy këngë që i ka incizuar për filmin “Black Panther: Wakanda Forever”

Rikthimi në muzikë, Rihanna do të publikojë dy këngë që i ka incizuar për filmin “Black Panther: Wakanda Forever”

Muzikë
Përkundër kritikave negative, “The Grey Man” thyen rekorde shikueshmërie

Përkundër kritikave negative, “The Grey Man” thyen rekorde shikueshmërie

TV / Film
Scarlett Johansson padit Disneyn lidhur me filmin “Black Widow”

Scarlett Johansson padit Disneyn lidhur me filmin “Black Widow”

TV / Film
Chris Evans i dërgon mburojë të Kapiten Amerikës, djaloshit që e shpëtoi motrën e vet nga qeni

Chris Evans i dërgon mburojë të Kapiten Amerikës, djaloshit që e shpëtoi motrën e vet nga qeni

Yjet
Pas transformimit muskuloz, aktori Kumail Nanjiani siguron abonim dhjetëvjeçar në faqen me përmbajtje për të rritur

Pas transformimit muskuloz, aktori Kumail Nanjiani siguron abonim dhjetëvjeçar në faqen me përmbajtje për të rritur

Yjet
Video-loja Avengers nuk do të arrijë deri në shtator

Video-loja Avengers nuk do të arrijë deri në shtator

Lojëra
Rekord përfitimesh botërore nga filmat në vitin e kaluar

Rekord përfitimesh botërore nga filmat në vitin e kaluar

TV / Film
Ndryshmet që u shënuan në botën e argëtimit në vitet e fundit

Ndryshmet që u shënuan në botën e argëtimit në vitet e fundit

Po Flitet
Dhjetë filmat më të mirë të vitit 2019 sipas IMDb

Dhjetë filmat më të mirë të vitit 2019 sipas IMDb

TV / Film
Kevin Feige reagon ndaj deklaratave të Scorsese për filmat e Marvel

Kevin Feige reagon ndaj deklaratave të Scorsese për filmat e Marvel

TV / Film
Coppola: Scorsese ishte shumë i butë, filmat e Marvel janë të neveritshëm

Coppola: Scorsese ishte shumë i butë, filmat e Marvel janë të neveritshëm

TV / Film
Scorsese: Projektet e Marvel nuk janë filma të vërtetë

Scorsese: Projektet e Marvel nuk janë filma të vërtetë

TV / Film
Makina e parë elektrike nga Porsche, prezantohet si pjesë e një filmi të animuar

Makina e parë elektrike nga Porsche, prezantohet si pjesë e një filmi të animuar

Auto Fun
“Avengers: Endgame” heq nga froni “Avatar” dhe bëhet filmi me më së shumti përfitime në histori

“Avengers: Endgame” heq nga froni “Avatar” dhe bëhet filmi me më së shumti përfitime në histori

TV / Film
“John Wick 3” heq nga froni “Avengers: Endgame” në javën debutuese

“John Wick 3” heq nga froni “Avengers: Endgame” në javën debutuese

TV / Film
Kulmor në secilin nivel, kërkesa rekorde për ta shikuar “Avengers: Endgame” edhe në Cineplexx

Kulmor në secilin nivel, kërkesa rekorde për ta shikuar “Avengers: Endgame” edhe në Cineplexx

Cineplexx
“Hakmarrësit” po i thyejnë të gjitha rekordet

“Hakmarrësit” po i thyejnë të gjitha rekordet

TV / Film
Kylie Jenner dhe Travis Scott pozojnë si superheronjtë e “Avengers” pranë një Ferrari

Kylie Jenner dhe Travis Scott pozojnë si superheronjtë e “Avengers” pranë një Ferrari

Yjet
Fortnite lanson video-lojën ‘Avengers: Endgame’ (Video)

Fortnite lanson video-lojën ‘Avengers: Endgame’ (Video)

Lojëra
Shërbimi i transmetimit Disney + fillon në fund të vitit (Video)

Shërbimi i transmetimit Disney + fillon në fund të vitit (Video)

Lajme Teknologji