LAJMI I FUNDIT:

Brie Larson

18 Artikuj

Aktorja Brie Larson i bashkohet kastit të “Fast and Furious 10”

Aktorja Brie Larson i bashkohet kastit të “Fast and Furious 10”

Yjet
Dedikimet prekëse të të famshmëve pas vdekjes së aktorit Chadwick Boseman

Dedikimet prekëse të të famshmëve pas vdekjes së aktorit Chadwick Boseman

Yjet
Dallimi i fotografive të yjeve në Instagram me fotografitë që ua kanë realizuar fotografët

Dallimi i fotografive të yjeve në Instagram me fotografitë që ua kanë realizuar fotografët

Yjet
Brie Larson është bishë e vërtetë në palestër: Aktorja pa u lodhur fare ngre pothuajse 100 kilogramë

Brie Larson është bishë e vërtetë në palestër: Aktorja pa u lodhur fare ngre pothuajse 100 kilogramë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Ndarjet më të bujshme të vitit 2019

Ndarjet më të bujshme të vitit 2019

Egzona Shigjeqi
Ndarjet më të bujshme të 2019-s deri më sot

Ndarjet më të bujshme të 2019-s deri më sot

Lifestyle
Përfitimet mbresëlënëse të “Captain Marvel”, filmi arrin shumën prej 900 milionë dollarësh

Përfitimet mbresëlënëse të “Captain Marvel”, filmi arrin shumën prej 900 milionë dollarësh

TV / Film
Brie Larson i befason fansat në premierën e “Captain Marvel” duke u shfaqur në disa kinema ku jepej filmi

Brie Larson i befason fansat në premierën e “Captain Marvel” duke u shfaqur në disa kinema ku jepej filmi

TV / Film
Kësaj radhe pa nikoqir kryesor, ceremoninë e Oscarit do ta udhëheqin 13 personalitete të ndryshme

Kësaj radhe pa nikoqir kryesor, ceremoninë e Oscarit do ta udhëheqin 13 personalitete të ndryshme

TV / Film
Publikohen detaje të reja për filmin “Captain Marvel”

Publikohen detaje të reja për filmin “Captain Marvel”

TV / Film
Nga Tarantino deri te Marvel – filmat që do t’i shohim gjatë vitit 2019

Nga Tarantino deri te Marvel – filmat që do t’i shohim gjatë vitit 2019

TV / Film
Brie Larson është një superheroinë e fuqishme në filmin aksion “Captain Marvel”

Brie Larson është një superheroinë e fuqishme në filmin aksion “Captain Marvel”

TV / Film
Jay-Z dhe Beyonce kanë publikuar klipin për “Family Feud” që flet për tradhtinë e reperit (Video)

Jay-Z dhe Beyonce kanë publikuar klipin për “Family Feud” që flet për tradhtinë e reperit (Video)

Muzikë
“Ky planet nuk është i yni”, shikoni trailerin e ri të filmit për King Kongun (Video)

“Ky planet nuk është i yni”, shikoni trailerin e ri të filmit për King Kongun (Video)

TV / Film
Si do të jetë filmi i ri për King Kongun (Video)

Si do të jetë filmi i ri për King Kongun (Video)

TV / Film
Heroina moderne, fituesja e Oscarit në rolin Captain Marvel (Foto/Video)

Heroina moderne, fituesja e Oscarit në rolin Captain Marvel (Foto/Video)

TV / Film
Fituesja e Oscarit duket shumë më ndryshe në realitet (Foto)

Fituesja e Oscarit duket shumë më ndryshe në realitet (Foto)

Yjet
Brie Larson është aktorja më e mirë

Brie Larson është aktorja më e mirë

TV / Film