0Shares

Neymar tashmë pritet të debutojë për skuadrën e re PSG.

Kohët e fundit mediat po shkruajnë se kush mund ta zëvendësojë brazilianin te Barcelona.

Pas shumë propozime dhe spekulimeve, një të tillë e ka bërë në formë shakaje edhe këngëtari Blero.

Në fakt, ky do të ishte edhe transferi më i shtrenjtë në histori të futbollit, duke lënë pas edhe 222 milionët e transferimit të Neymar.

Blero e falënderon Neymarin që u largua prej Barcës (Foto) Blero e falënderon Neymarin që u largua prej Barcës (Foto)

Blero e sheh veten si pasardhës të Neymarit, por kjo blerje blaugranave do t’i kushtonte 223 miliardë euro.

Ndryshe, këngëtari njihet si fans i flakët i Barcelonës dhe gjithmonë e ndjek me pasion skuadrën e zemrës, e cila sot do të luajë “el Clasicon” e parë zyrtare në Nou Camp kundër Barcelonës. /Telegrafi/

Kosto gjithsej 223 miljard euro 😂😂😂

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on Aug 13, 2017 at 4:02am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)