LAJMI I FUNDIT:

Blero dhe Albos sjellin “Telenovela”

Blero dhe Albos sjellin “Telenovela”
Foto: Blero/YouTube
Reklama

Këngëtari i njohur shqiptar, Blero, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

Ai këtë radhë vjen në bashkëpunim me rap-artistin Albos, në një këngë të titulluar “Telenovela”.


Muzika është punuar nga vet Blero dhe Albos, ndërsa të njëjtët kanë shkruar edhe vargjet e tekstit.

Foto: Blero/YouTube

Kënga është ritmike dhe i përshtate sezonës së verës, ndërsa për orkestrimin e saj është kujdesur Johan Bejerholm.

“Telenovela” vjen e vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer në bregdetin shqiptar.

Ana vizuale i është besuar produksionit nga Prizreni, XL Films. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shpreh mllef dhe e gjykon lojën e tij brenda - e fejuara i dërgon një audio-mesazh dhe e takon Bucin live

Shpreh mllef dhe e gjykon lojën e tij brenda - e fejuara i dërgon një audio-mesazh dhe e takon Bucin live

Magazina
Santianës i kumtohet lajmi se partneri i saj ka refuzuar t'ia dërgojë një mesazh

Santianës i kumtohet lajmi se partneri i saj ka refuzuar t'ia dërgojë një mesazh

Magazina
“Babi e ka thy televizorin” – Verona tregon se si po e shohin familja e saj lojën e Bucit

“Babi e ka thy televizorin” – Verona tregon se si po e shohin familja e saj lojën e Bucit

Magazina
HEB’S prezanton shërbimin më të ri

HEB’S prezanton shërbimin më të ri "Self Order" gjatë spektaklit të BBVK

Magazina
Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës "Porsche", nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

Magazina
“A t'i jap 200 mijë euro, vetëm mos e tradhto gruan” - përplaset ashpër Blero me Bucin

“A t'i jap 200 mijë euro, vetëm mos e tradhto gruan” - përplaset ashpër Blero me Bucin

Magazina
Kalo në kategori