LAJMI I FUNDIT:

Blake Shelton dhe Gwen Stefani planifikojnë të martohen së shpejti

Blake Shelton dhe Gwen Stefani planifikojnë të martohen së shpejti

Gwen Stefani dhe Blake Shelton janë së bashku për katër vjet dhe ka pasur shumë thashetheme rreth tyre se ata po planifikojnë për një martesë.

Reklama

Megjithatë, çifti akoma nuk i ka ndërmarrë hapat dhe revista People vetëm solli disa burime për të shpjeguar statusin e marrëdhënies së tyre. Me sa duket, Gwen dhe Blake patjetër duan të martohen, por duhet të zgjidhin plotësisht divorcin e këngëtares amerikane nga Gavin Rossdale.

Burimet sqaruan se Blake në të vërtetë dëshironte t’i propozonte Gwen shumë kohë më parë, por ata të dy vendosën të lëviznin ngadalë sepse Gwen është katolike.

Dhe ndërsa Gwen me të vërtetë dëshiron të martohet në një kishë, burimet thonë se “nuk është e mundur aktualisht” për shkak të besimit të saj dhe divorcit të mëparshëm.

Të gjitha lajmet nga Blake Shelton
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Blake Shelton

Por, edhe pse ata janë duke pritur të martohen, burime theksojnë se Gwen dhe Blake janë “shumë seriozë” dhe mendojnë për njëri-tjetrin si “një”.

Burimi shtoi, “Ata bien gjithnjë e më shumë në dashuri me njëri-tjetrin, dhe pjesa e tyre e lumturisë vazhdon të rritet”.

Dhe nëse keni nevojë për ndonjë provë më shumë, Gwen dhe Blake sapo mbaruan duetin e tyre të tretë, “Nobody, but you”, i cili do të shfaqet në albumin e tij të ri.

Në të, ai këndon, “Kam marrë kohën time për t’ju thënë se si ndihem/Vetëm sepse e kam zgjatur kaq shumë, nuk do të thotë që nuk është e vërtetë/ Mos u dashuro tek askush, veç meje”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Kalo në kategori