LAJMI I FUNDIT:

Black Fest në VitaLand – zbritje të shumta për Black Friday

Black Fest në VitaLand – zbritje të shumta për Black Friday

Black Friday po sjell surpriza të mëdha në VitaLand, parkun më të madh të lojërave në Kosovë.  

Më datat 20-24 Nëntor, hyrja në VitaLand do të jetë vetëm 5€, pa limit kohor! Ky është rasti juaj për të shijuar lojërat dhe atraksionet e mahnitshme që VitaLand ofron, për sa kohë që dëshironi dhe me çmim të ulët. 

Por surprizat nuk mbarojnë këtu. Gjatë këtyre ditëve, artikujt në VitaLand, si trenerkat, pixhamat dhe bluzat e personalizuara, do të jenë në zbritje prej 70%!  

View this post on Instagram

A post shared by VITALAND (@vitalandpark)

Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të zgjedhur ndonjë memorie ose dhuratë nga VitaLand. 

Prandaj, bëhuni gati për të përjetuar Black Friday në VitaLand dhe për të shijuar zbritjet e mrekullueshme.  

Na bashkohuni për festë, lojëra dhe surpriza të paharrueshme.  

Krejt u kënaqaaa!