Soulja Boy dhe Black Chyna janë përplasur pas ndarjes.

Pas raportimeve për ndarjen e tyre të enjtën, Soulja ka lansuar një postim drejtuar Chynas.

“Siç kam thënë. Unë kam dashur të shoh si ndihej vagina e saj”, ka shkruar Soulja.

Por, komenti nuk kaloi mirë te modelja.

Sipas TMZ, Chyna e ka marrë përgjigjen e tij si shumë qesharake dhe e goditi si të papjekur.

“Burimet tonat thonë se ajo është e lumtur që Soulja Boy doli nga jeta e saj dhe tregoi ngjyrat e vërteta”, u shpreh një burim për TMZ.

Ndarja e tyre ndodhi për shkak të një përplasje të tyre për Tygan. /Telegrafi/