Artistja e njohur nga Maqedonia, Big Mama, është mjaft aktive dhe ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Të njëjtën si një pjesë të madhe të yjeve femra në estradë jemi mësuar t’i shohim të kuruar në çdo detaj, në paraqitjet publike që bëjnë qoftë në televizion e po ashtu edhe në ndonjë mbrëmje të tyre.

Këngëtarja së fundmi mori vëmendje me një fotografi të shpërndarë në InstaStory, ku shfaqet tërësisht pa grim dhe pa filtra.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo duket se nuk e ka problem të shfaqet e tillë, ndonëse paragjykohet nga publiku e ndjekësit.

Big Mama viziton Shtëpinë e të Moshuarve në Suharekë: Jam në dispozicion gjithmonë për banorët Big Mama viziton Shtëpinë e të Moshuarve në Suharekë: Jam në dispozicion gjithmonë për banorët

Sidoqoftë, Besiana Kasami (emri i vërtetë) vazhdojnë të jetë e pëlqyer dhe në formë të mirë.

Reklama

Foto: Screenshot/Instagram

Big Mama këtë kohë ka qenë e angazhuar në Shqipëri në emisionin e Kiara Titos, “Style Star”.

Reklama

Ajo mes tjerash nuk ka lënë anash as muzikën e projektet e reja. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram