LAJMI I FUNDIT:

Beteja e engjëjve, njihuni me katër modelet më të bukura të “Victoria’s Secret” (Foto)

Beteja e engjëjve, njihuni me katër modelet më të bukura të “Victoria’s Secret” (Foto)

Janë të famshme për arsyen e thjeshtë se janë disa nga femrat më seksi në botë. Dhe katër nga modelet më të mira të “Victoria’s Secret” ishin në Paris të shtunën për të xhiruar reklamën e radhës së “Engjëve”.

Reklama

Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Martha Hunt dhe Laid Ribeiro u bashkuan me regjisorin e filmit “Transformers”, Michael Bay, për të filmuar fushatën e re publicitare, transmeton tch.

Ato treguan fizikun e tyre mahnitës duke pozuar me të brendshme përpara Operës së Parisit.

3774B3BF00000578-3751434-image-m-48_1471774716953

3774B4A100000578-3751434-image-m-56_1471774746298

3774B4D900000578-3751434-image-m-59_1471774768295

3774B4F100000578-3751434-image-m-249_1471778341630

3774B5BD00000578-3751434-image-m-93_1471775081645 3774B5E200000578-3751434-image-m-84_1471774987940 3774B6BD00000578-3751434-image-a-251_1471778351690 3774B6C500000578-3751434-image-m-81_1471774918799 3774B6E600000578-3751434-image-m-266_1471778496254 3774B6ED00000578-3751434-image-a-70_1471774873104 3774B59E00000578-3751434-image-a-80_1471774913345 3774B60D00000578-3751434-image-a-51_1471774723577 3774B66D00000578-3751434-image-a-322_1471779188923 3774B67F00000578-3751434-image-m-27_1471774609369 3774B75D00000578-3751434-image-a-49_1471774723574 3774B48500000578-3751434-image-m-69_1471774865023 3774B57100000578-3751434-image-m-101_1471775132927 3774B61500000578-3751434-image-a-50_1471774723576 3774B62100000578-3751434-image-m-78_1471774904818 3774B64900000578-3751434-image-m-121_1471775289833 3774B69100000578-3751434-image-a-267_1471778508239 3774B69500000578-3751434-image-a-250_1471778351688 3774B71600000578-3751434-image-a-176_1471777630564

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Magazina
Kalo në kategori