LAJMI I FUNDIT:

Bella Hadid shfaq linjat e saj mahnitëse në një fustan të zi në fotografitë e reja nga pushimet tropikale

Bella Hadid shfaq linjat e saj mahnitëse në një fustan të zi në fotografitë e reja nga pushimet tropikale
Reklama

Bella Hadid tregoi bukurinë e saj natyrale e veshur me një fustan të shkurtë të me në disa fotografi tropikale që ajo postoi në Instagram të premten.

Supermodelja, 26-vjeçare, e cila së fundmi u pa në një shëtitje të rrallë në New York me vëllain Anwar Hadid, pasi zbuloi betejën e sëmundjes “Lyme” mori poza të ndryshme afër oqeanit, menjëherë pasi dielli kishte perënduar, shkruan DailyMail.


Bukuroshja ka nxjerrë në pah trupin e saj mahnitës duke veshur një fustan të zi pa rripa me një prerje të madhe në pjesën e përparme në mënyrë që ylli të shfaqte lehtësisht mesin e saj të tonifikuar.

Flokët e saj voluminoz u ndanë anash dhe pa mundim rrodhën poshtë shpatullave të saj në valë të lehta.

Minifustani përmbante një varëse me shkëlqim, argjendi në pjesën e përparme dhe ishte e fiksuar me pëlhurë që ishte e lidhur në një hark në anën e pasme.

Bella zgjodhi aksesorët minimalë për të lejuar veshjen të ishte pika kryesore qendrore dhe u pa e veshur me byzylykë portokalli me rruaza në kyçin e saj të djathtë.

Modelja ka nxjerrë në pah lëkurën e saj natyrale me vesë gjatë fotosesionit që u zhvillua në muzg.

Hadid mund të shihej duke qëndruar përpara ca grilave të bardha, ndërsa oqeani i qetë shtrihej pas saj, me një shkëlqim të zbehtë portokalli që kulmonte nëpër re.

Në mbishkrimin e postimit të saj të fundit, ylli thjesht shkroi për 59.7 milionë fansat dhe ndjekësit e saj, ‘Gusht 2023’.

Bella u kthye në Instagram të premten pas një pauze njëmujore nga platforma e rrjeteve sociale, me postimin e saj të fundit që u shpërnda në faqen e saj kryesore më 24 gusht.

Gjithashtu në fillim të muajit të kaluar, modelja u hap me ndjekësit e saj për të luftuar një shpërthim të keq me sëmundjen “Lyme”, nga e cila vuan që nga viti 2012. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Kalo në kategori