LAJMI I FUNDIT:

Bebe Rexha shkëlqen në performancën hapëse të ndeshjes së futbollit amerikan në Ditën e Falënderimeve

Bebe Rexha shkëlqen në performancën hapëse të ndeshjes së futbollit amerikan në Ditën e Falënderimeve
Foto: Getty Images

Bebe Rexha pati një shfaqje të mrekullueshme ndërsa performoi në pjesën e parë në ndeshjen e futbollit Detroit Lions kundër Buffalo Bills në Detroit, Michigan në Ditën e Falënderimeve.

33-vjeçarja vuri në pah linjat e saj në një palë pantallona të zeza të ngushta teksa dominonte skenën me trupën e saj të kërcimtarëve.

Rexha i kombinoi pantallonat e saj seksi me një xhaketë motorike të zezë me vezullim me supe këndore, shkruan DailyMail.

Një rrip i ngjitur i mbërthyer në belin e Bebes, ndihmoi në ekzagjerimin e kornizës së saj trupore.

Për të nxjerrë në pah bustin e saj të bollshëm, këngëtarja ishte kujdesur që t’i lint pak vend imagjinatës te pjesa e dekoltesë.

Ajo kishte mbathur një palë çizme me shkëlqim të gjata deri tek gjuri për të kompletuar pamjen e saj skenike.

Flokët bionde Bebe Rexhës ishin lënë të lirshme, duke krijuar një siluetë voluminoze.

Faqet e saj ishin të pluhurosura me bluzë koralesh dhe buzët e saj ishin të lyera me një nuancë të lehtë ngjyrë kremi.

Interpretuesja e hitit “I’m a mess” ishte e rrethuar nga valltarë meshkuj dhe femra, të gjithë të veshur me xhaketë lëkure ngjyrë blu dhe pantallona të ngjashme.

Trupa e kërcimtarëve të këngëtares shqiptare kishin gjithashtu nuanca argjendi futuriste gjatë koreografisë së tyre.

Ajo performoi edhe përkrah David Guettas, me të cilin publikoi një duet këtë vit të titulluar “I’m Good (Blue)”.

Bebe Rexha performoi në stadium para 65,000 personave dhe mijëra të tjerëve që e panë ndeshjen nga ekrani.

Buffalo Bills përfunduan duke e fituar ndeshjen në rezultat 28-25.

Bebe Rexha mbërriti në Detroit dy ditë para performancës, më datë 22 nëntor. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Nuk kam pasur kah t'ia mbaj", Drenusha Latifi tregon se pse nuk largohej nga bashkëshorti abuziv në Suedi

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina

"Të lutem babi ndalu", Drenusha tregon thirrjet që vajza e saj ia bënte ish-burrit në momentet agresive mes prindërve

Magazina
Kalo në kategori