Bebe Rexha pati një shfaqje të mrekullueshme ndërsa performoi në pjesën e parë në ndeshjen e futbollit Detroit Lions kundër Buffalo Bills në Detroit, Michigan në Ditën e Falënderimeve.

33-vjeçarja vuri në pah linjat e saj në një palë pantallona të zeza të ngushta teksa dominonte skenën me trupën e saj të kërcimtarëve.

Rexha i kombinoi pantallonat e saj seksi me një xhaketë motorike të zezë me vezullim me supe këndore, shkruan DailyMail.

Një rrip i ngjitur i mbërthyer në belin e Bebes, ndihmoi në ekzagjerimin e kornizës së saj trupore.

Për të nxjerrë në pah bustin e saj të bollshëm, këngëtarja ishte kujdesur që t’i lint pak vend imagjinatës te pjesa e dekoltesë.

Reklama

Ajo kishte mbathur një palë çizme me shkëlqim të gjata deri tek gjuri për të kompletuar pamjen e saj skenike.

Reklama

Flokët bionde Bebe Rexhës ishin lënë të lirshme, duke krijuar një siluetë voluminoze.

Faqet e saj ishin të pluhurosura me bluzë koralesh dhe buzët e saj ishin të lyera me një nuancë të lehtë ngjyrë kremi.

Interpretuesja e hitit “I’m a mess” ishte e rrethuar nga valltarë meshkuj dhe femra, të gjithë të veshur me xhaketë lëkure ngjyrë blu dhe pantallona të ngjashme.

Trupa e kërcimtarëve të këngëtares shqiptare kishin gjithashtu nuanca argjendi futuriste gjatë koreografisë së tyre.

Ajo performoi edhe përkrah David Guettas, me të cilin publikoi një duet këtë vit të titulluar “I’m Good (Blue)”.

Reklama

Bebe Rexha performoi në stadium para 65,000 personave dhe mijëra të tjerëve që e panë ndeshjen nga ekrani.

Buffalo Bills përfunduan duke e fituar ndeshjen në rezultat 28-25.

Reklama

Bebe Rexha mbërriti në Detroit dy ditë para performancës, më datë 22 nëntor. /Telegrafi/