LAJMI I FUNDIT:

Bebe Rexha përmbyll turneun evropian me pjesëmarrje masive të fansave nëpër koncerte

Bebe Rexha përmbyll turneun evropian me pjesëmarrje masive të fansave nëpër koncerte

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka mbajtur turneun e saj “Best F*n Night Of My Life” në Evropë.

Ajo ka performuar në Mbretërinë e Bashkuar, Gjermani, Holandë, Romani dhe së fundmi në Lituani dhe Suedi.


Rexha ishte pjesë e ‘Garantos Live’ – një nga festivalet më të mëdha që organizohet çdo vit në Vilnius të Lituanisë, si dhe festivalit “Big Slap” në Suedi.

View this post on Instagram

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Ajo u ngjit në skenën e madhe para mijëra fansave për të interpretuar shumë nga këngët e repertoarit të saj – kryesisht këngë nga albumi “Bebe” të cilin e nxori në shitje këtë vit.

Pas ndarjes nga Keyan, Bebe Rexha në krahët e një tjetër mashkulli?
Lexo po ashtu Pas ndarjes nga Keyan, Bebe Rexha në krahët e një tjetër mashkulli?

33-vjeçarja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi nga paraqitja në këtë festival, ku atmosfera gjatë interpretimit të saj, duket të ketë qenë në maksimum.

Interpretuesja e hitit “I’m Good (Blue)” e përmbylli me shtetet veriore ciklin e saj të koncerteve për momentin. /Telegrafi/

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

Magazina
Melinda Ademi paralajmëron këngën e re, ndërsa shfaqet shumë tërheqëse

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re, ndërsa shfaqet shumë tërheqëse

Magazina
Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Magazina
Ka miliona shikime në rrjetet sociale, a është kjo parashikuesja më e lezetshme e motit?

Ka miliona shikime në rrjetet sociale, a është kjo parashikuesja më e lezetshme e motit?

Magazina
Ndahet nga jeta aktorja e njohur Shirine Morina

Ndahet nga jeta aktorja e njohur Shirine Morina

Magazina

"Jemi të emocionuar", Dafina Zeqiri tregon përfundimisht nëse është shtatzënë po ashtu për dasmën me Kreshnikun

Magazina
Kalo në kategori