LAJMI I FUNDIT:

Bebe Rexha me një tjetër performancë spektakolare në një prej festivaleve më të njohura në Kaliforni

Bebe Rexha me një tjetër performancë spektakolare në një prej festivaleve më të njohura në Kaliforni
Foto: Bebe Rexha/Instagram

Bebe Rexha, ylli shqiptaro-amerikan dhe një prej figurave më të njohura në skenën muzikore ndërkombëtare, ka rrëmbyer sërish vëmendjen me një performancë spektakolare në festivalin prestigjioz ‘BottleRock Napa Valley’ në Kaliforni.

Këngëtarja, e njohur për hitet e saj që kapërcejnë kufijtë dhe për energjinë e saj magnetike në skenë, ka mahnitur audiencën me talentin dhe karizmën e saj.

Në këtë edicion të festivalit, Bebe ka shkëlqyer jo vetëm me zërin dhe paraqitjen në skenë, por edhe me zgjedhjen e stilit të saj.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Ajo shfaqej në një kostum të zi të zbukuruar me viza të kaltra, të cilat i shtonin aspektin e saj dinamik dhe të guximshëm, duke treguar se ajo është jo vetëm një ikonë e muzikës, por edhe e modës.

Gjatë performancës së saj, 34-vjeçarja ka kënduar një sërë prej hiteve të saj të njohura, të cilat kanë bërë që turmat e adhuruesve të këndojnë bashkë me të dhe të kërcejnë në ritmet e saj të përziera pop.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Me një prezencë të fuqishme dhe të pasionuar në skenë, Bebe Rexha ka demonstruar përse është një nga artistet më të kërkuara dhe më të dashura në botë.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Performanca e saj në ‘BottleRock Napa Valley’ ka shënuar një tjetër moment të rëndësishëm në karrierën e saj që vazhdon të rritet dhe të zhvillohet me çdo këngë dhe çdo shfaqje. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Magazina
Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Magazina
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
Kalo në kategori