LAJMI I FUNDIT:

Bebe Rexha ngjitet përsëri në vendin e parë në top-listën e ‘Billboard’

Bebe Rexha ngjitet përsëri në vendin e parë në top-listën e ‘Billboard’
Reklama

Në fillim të kësaj vere, artistja shqiptare me famë botërore – Bebe Rexha, publikoi bashkëpunimin “If Only I” me Loud Luxury, Two Friends.

Loud Luxury, Two Friends dhe Bebe Rexha u ngjitën në majën e klasifikimit në top-listën e ‘Dance/Mix Show Airplay’ të datës 19 gusht në Billboard.


Ata e mposhtën Kylie Minogue, e cila qëndroi dy javë në krye të listës me këngën “Padam Padam”, e cila tashmë ka zbritur në vendin e dytë.

“If Only I” renditet e para në top-listën “Dance/Mix Show Airplay” të Billboard (Foto: Billboard)

“If Only I” është kënga e parë për Loud Luxury dhe Two Friends, dhe e dyta numër 1 në Billboard për Rexhën në këtë zhanër.

Bebe Rexha (Foto: Amy Sussman/Getty Images)

Bebe Rexha edhe vitin e kaluar kishte arritur të renditej e para në këtë top listë me hitin “I’m Good (Blue)” me David Guetta.

Njëkohësisht, “If Only I” kalon javën e shtatë në top-listën multimetrike “Hot Dance/Electronic Songs” duke u renditur në vendin e 30-të. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori