0Shares

Bebe Rexha dhe angazhimet e saj muzikore anë e mbanë botës duket se kanë bërë që ajo të ketë nevojë për pasaportë të re.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Ajo ka postuar në rrjetin social InstaStory një foto ku tregon për nevojën për pasaportë të re.

Bebe Rexha gjithnjë atraktive…

Ajo sigurisht se ka pasaportën amerikane dhe i duhet një pasaportë e re për të pasur vend për vulat e vizave të saj.

Pasasporta e Bebe Rexhës…

Bebe mbetet një nga artistet më të angazhuara botërore.

Ajo mbetet ndër artistet më të angazhuara…

Bukuroshja ka lansuar një varg hitesh dhe konsiderohet top artiste botërore. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)