Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, duke ndarë informacione të shumta rreth jetës dhe karrierës profesionale.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka bërë të ditur se ka lansuar projektin e ri.

View this post on Instagram

A post shared by BEATRIX (@beatrixramosaj)

“By my side” mban titullin prodhimtaria muzikore, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur Layird Music.

Për tekstin është kujdesur Ja Shayla, kurse për melodinë ka punuar edhe këngëtarja.

View this post on Instagram

A post shared by BEATRIX (@beatrixramosaj)

Këtij projekti Beatrix ia bashkangjiti edhe një klip, ku shihet duke u argëtuar me shoqërinë e saj. /Telegrafi/