LAJMI I FUNDIT:

Batatina: Barazimi me Drenicën, epilog real

Batatina: Barazimi me Drenicën, epilog real
(Foto: Facebook/K.F.Llapi)

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, pas ndeshjes ka thënë se gabimet e lojtarëve të tij i kushtuan me humbjen e pikëve në këtë përballje.

Reklama

Batatina tutje tha se ishte një paraqitje e mirë nga të dyja skuadrat dhe rezultati ishte epilog real.

“E kemi një pranuar një gol që nuk është dashur të pësojmë në atë mënyrë. Kemi bërë shumë gabime por që ishim me fat që kundërshtari nuk na ndëshkoj me gol”.

“Në pjesën e dytë kemi krijuar shanse me shumë dhe ishim me konkret, por që finalizimi është duke na munguar”.

“Të dy skuadrat kemi bërë një ndeshje të mirë dhe barazimi ishte një rezultat real”, ka thënë Batatina.

Llapi ende nuk ka arritur një fitore në Superligë, derisa ky është barazimi i tretë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Policia e Kosovës nuk lejon shpalosjen e banerit nga tifozeria “Torcida” për ngjarjet ne veri

Policia e Kosovës nuk lejon shpalosjen e banerit nga tifozeria “Torcida” për ngjarjet ne veri

Super Liga
Tifozët e Crvena Zvezdës vajtojnë terroristin e tyre që u vra në Kosovë

Tifozët e Crvena Zvezdës vajtojnë terroristin e tyre që u vra në Kosovë

Ligat tjera
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Vedat Muriqi nuk ndalet as ndaj Rayo Vallecanos me gola, vazhdon formën impresive në kampionat

Vedat Muriqi nuk ndalet as ndaj Rayo Vallecanos me gola, vazhdon formën impresive në kampionat

La Liga
Vedat Muriqi ishte fantastik ndaj Rayo Vallecanos – statistikat e tij në këtë ndeshje që u shpall më i miri

Vedat Muriqi ishte fantastik ndaj Rayo Vallecanos – statistikat e tij në këtë ndeshje që u shpall më i miri

La Liga
Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

La Liga
Kalo në kategori