LAJMI I FUNDIT:

Tahir Batatina

173 Artikuj

Batatina: Nuk më shqetëson humbja ndaj Ballkanit, djemtë dhanë maksimumin

Batatina: Nuk më shqetëson humbja ndaj Ballkanit, djemtë dhanë maksimumin

Superliga
Batatina i lumtur me lojën e treguar nga lojtarët e Llapit në fitoren ndaj Gjilanit

Batatina i lumtur me lojën e treguar nga lojtarët e Llapit në fitoren ndaj Gjilanit

Superliga
Batatina: Llapi tregoi karakter, djemtë kanë bërë maksimumin e tyre

Batatina: Llapi tregoi karakter, djemtë kanë bërë maksimumin e tyre

Superliga
Barazuan pa gola në shtëpi me Prishtinën, Batatina thotë se pa gjëra pozitive tek lojtarët e Llapit

Barazuan pa gola në shtëpi me Prishtinën, Batatina thotë se pa gjëra pozitive tek lojtarët e Llapit

Superliga
Batatina i kënaqur me përmbysjen ndaj Fushë Kosovës dhe karakterin që treguan futbollistët e tij

Batatina i kënaqur me përmbysjen ndaj Fushë Kosovës dhe karakterin që treguan futbollistët e tij

Superliga
Batatina: Ndryshimet taktike sollën fitoren ndaj Dukagjinit

Batatina: Ndryshimet taktike sollën fitoren ndaj Dukagjinit

Superliga
Tahir Batatina i kënaqur me rezultatin ndaj Prishtinës

Tahir Batatina i kënaqur me rezultatin ndaj Prishtinës

Superliga
Batatina thotë se Llapi bëri dy hapa prapa për daljen në Evropë në barazimin me Dukagjinin

Batatina thotë se Llapi bëri dy hapa prapa për daljen në Evropë në barazimin me Dukagjinin

Superliga
Batatina ankohet në gjykim, pasi Llapi nuk ia arriti të kalojë në finale

Batatina ankohet në gjykim, pasi Llapi nuk ia arriti të kalojë në finale

Superliga
Batatina i lumtur me fitoren e thellë ndaj Drenicës – e do një vend në Evropë

Batatina i lumtur me fitoren e thellë ndaj Drenicës – e do një vend në Evropë

Superliga
Sërish mblidhen klubet e futbollit, kërkojnë nga MKRS licencimin e FFK-së – kërcënojnë me mosvazhdim të garave

Sërish mblidhen klubet e futbollit, kërkojnë nga MKRS licencimin e FFK-së – kërcënojnë me mosvazhdim të garave

Sport vendor
Alarmojnë klubet: MKRS të licencojë FFK-në, po futemi në krizë financiare

Alarmojnë klubet: MKRS të licencojë FFK-në, po futemi në krizë financiare

Superliga
Batatina pas barazimit ndaj Gjilanit: Duhej ta fitonim ndeshjen

Batatina pas barazimit ndaj Gjilanit: Duhej ta fitonim ndeshjen

Superliga
Batatina: E kemi dominuar Ballkanin

Batatina: E kemi dominuar Ballkanin

Superliga
Batatina pas humbjes nga Ferizaj: Fokusi ynë është Kupa

Batatina pas humbjes nga Ferizaj: Fokusi ynë është Kupa

Superliga
Batatina flet pas humbjes nga Prishtina: Nuk ndikuan akuzat nga mediat franceze, pranuam gol të lehtë

Batatina flet pas humbjes nga Prishtina: Nuk ndikuan akuzat nga mediat franceze, pranuam gol të lehtë

Superliga
“Jemi të pastër”, Tahir Batatina reagon rreth akuzave për kurdisjen e ndeshjeve nga Llapi

“Jemi të pastër”, Tahir Batatina reagon rreth akuzave për kurdisjen e ndeshjeve nga Llapi

Superliga
Batatina: Ishte fitore e rëndësishme

Batatina: Ishte fitore e rëndësishme

Superliga
Batatina i kënaqur me fitoren, thotë se Llapin e presin suksese të mëdha

Batatina i kënaqur me fitoren, thotë se Llapin e presin suksese të mëdha

Superliga
Blerim Bunjaku përforcon shtabin teknik të Llapit

Blerim Bunjaku përforcon shtabin teknik të Llapit

Superliga
Batatina: Ballkani fitoi me meritë, por Llapi nuk rrezikon rënien

Batatina: Ballkani fitoi me meritë, por Llapi nuk rrezikon rënien

Superliga
Batatina vuan mungesat, teksa thotë se terreni i pamundësoi Llapit fitoren

Batatina vuan mungesat, teksa thotë se terreni i pamundësoi Llapit fitoren

Superliga
Batatina me akuza të rënda për ndarjen e drejtësisë

Batatina me akuza të rënda për ndarjen e drejtësisë

Superliga
Batatina i lumtur me Llapin e tij spektakolar, tregon si e mposhtën Ballkanin

Batatina i lumtur me Llapin e tij spektakolar, tregon si e mposhtën Ballkanin

Superliga