LAJMI I FUNDIT:

Bashkëshorti i Oltës rrëfehet pak para largimit të saj: Nuk më pëlqeu si luajti në fillim, Luizi në atë lojë është perfekt

Bashkëshorti i Oltës rrëfehet pak para largimit të saj: Nuk më pëlqeu si luajti në fillim, Luizi në atë lojë është perfekt

Bashkëshorti i Olta Gixharit, Dori, ka qenë një personazh shumë i diskutuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Reklama

Ai u përmend tejet mase në BBVA, por përveç kësaj pati shkrime të ndryshme edhe në rrjete sociale.

I njëjti së fundmi ka dhënë një intervistë për “E diell”, ku ka folur për letrën që i dërgoi partneres së tij, lojën e aktores e gjithashtu tha disa fjalë edhe për Luizin.

Foto: Screenshot/YouTube

Telefonata me të u realizua pak orë më parë në studion e “E diell” nga motra e Oltës, Gerta.

“Njerëzit kanë të drejtë të mendojnë për punën e shkrimit. Nëse mendojnë që nuk e kam shkruar unë le t’ia tregojnë dikujt tjetër meritat. Nuk ka problem. Nuk dua të njihem si shkrimtar i mirë’, tha ai fillimisht.

“Më ka harruar, nuk më njohu” - takimi emocionues i Oltës me të birin pak para daljes nga shtëpia
Lexo po ashtu “Më ka harruar, nuk më njohu” - takimi emocionues i Oltës me të birin pak para daljes nga shtëpia

“Unë kam qenë pak i mërzitur në fillimet e saja pasi për çështje situatash u ndodh në një pjesë që do dilte keq se s’bën. Pasi u bë si një lloj hakmarrjeje ndërmjet dy gocave, normalisht njëri do të dilte keq nga të dy. Normalisht Zhaklina fatkeqësisht nuk e duroi dot presionin dhe e la, e keqja do të dilte Olta se s’bën. Nga aty i mori pak loja mbrapsht me të thënë të drejtën, por që e ka rikuperuar. Në këto momente është edhe loja është më e shtruar, të gjithë janë pak më të lodhur, kanë krijuar afrimitetet ndërmjet njëri-tjetrit, pavarësisht që fjalët që dalin nga goja janë në kuadër të lojës”, shtoi më tej Dori.

Ai komentoi edhe lojën e Luizit, teksa vazhdoi: “Luizi në atë lojë është perfekt, nuk kemi çfarë të diskutojmë. Problemi është se nuk ka pasur kundërshtarë asnjëherë, nuk kishte ndonjë çun që të kishte mundësi të përballej”.

Sa i përket aludimeve në rrjet, Dori theksoi: “Unë kam qenë gjithë kohës në Spanjë, erdha këtu kur u bë videoja me çunin. Nuk i kam pasur këto marrëdhënie fare, jo ka dhënë një milion jo ashtu. Janë lajme portalesh”.

Olta theksojmë se u largua nga BBVA me dëshirë pasi nuk mund të qëndronte më pa djalin e saj, Amarin. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
Ana Kabashi shfaqet provokuese në imazhet nga pushimet

Ana Kabashi shfaqet provokuese në imazhet nga pushimet

Magazina
Kalo në kategori