LAJMI I FUNDIT:

“Më ka harruar, nuk më njohu” – takimi emocionues i Oltës me të birin pak para daljes nga shtëpia

“Më ka harruar, nuk më njohu” – takimi emocionues i Oltës me të birin pak para daljes nga shtëpia
Foto: YouTube

Olta Gixhari në spektaklin e së shtunës u largua nga Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ajo kërkoi të dilte nga shtëpia më e famshme në Shqipëri me vetë-dëshirë për shkak se nuk mund të duronte dot më pa djalin.

Aktorja e theksoi disa herë se e ka mbajtur në vete, nuk ka folur për të shpesh, por që në brendësi e ka menduar gjithmonë.

Foto: Screenshot/YouTube

Pak para se të dilte, bukuroshja u befasua nga i biri, i cili po e priste në ‘dhomën e surprizave’.

Në momentin që hyri brenda, artistja filloi menjëherë të qante e të vraponte pas të birit.

Ai i qëndroi vazhdimisht larg dhe në një moment Olta shtoi: “Më ka harruar, nuk më njohu”.

Gixhari qëndroi plot 100 ditë brenda dhe tha se e ka fituar Big Brotherin e saj. /Telegrafi/

@bigvipalbania #oltagixhari @olta ♬ original sound – Big Vip Albania


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori