Rep-artisti i njohur, Bardhi, tashmë ka arritur të ketë famë të bujshme në industrinë muzikore.

Pas suksesit që pati me këngën “Betohem”, ai nuk resht duke punuar edhe në projektet e tjera.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, ai ka paralajmëruar se do të publikojë këngën e re.

Foto: Instastory

“Aureol” mban titullin prodhimtaria muzikore, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur Çekiç Lipa.

Imazhi është shkrepur nga studio muzikore, në të cilën artisti kalon pjesën më të madhe të kohës.

View this post on Instagram

A post shared by BARDHi (@bardhylidrizi)

Sidoqoftë, theksojmë se “Du & Ich” është hiti tij i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Fifin dhe DJ Gimi-O. /Telegrafi/