LAJMI I FUNDIT:

Barcelona ofron dy lojtarë për shërbimet e Koundes

Barcelona ofron dy lojtarë për shërbimet e Koundes

Barcelona thuhet se është e bindur se do të nënshkruajë me mbrojtësin e Sevillas, Jules Kounde në këtë afat kalimtar.

Francezi ka pasur një numër admiruesish këtë verë, me skuadrën katalanase dhe gjigantët e Ligës Premier, Chelsea, duke udhëhequr garën për nënshkrimin e tij.


Megjithatë, skuadra e Xavit duket se ka shumë të ngjarë të arrijë një marrëveshje me rivalët e tyre në ligë – pasi ata janë të përgatitur të ofrojnë dy lojtarë në çdo marrëveshje për 23-vjeçarin.

Pesë formacionet se si sulmi i Barcelonës mund të duket në edicionin 2022/23 - shumë opsione për Xavin
Lexo po ashtu Pesë formacionet se si sulmi i Barcelonës mund të duket në edicionin 2022/23 - shumë opsione për Xavin

Sipas SPORT, gjigantët katalanas po përgatiten të bëjnë një ofertë zyrtare për Kounden dhe janë të gatshëm të përfshijnë anësorin Abdessamad ‘Abde’ Ezzalzouli dhe mesfushorin Nico Gonzalez në atë marrëveshje.

Dy lojtarët janë konsideruar të tepërt ndaj kërkesave në Nou Camp dhe duan t’i largojnë për lirimin e pjesës së pagave.

Sevilla po pranonte për një tarifë prej 60 milionë euro për reprezentuesin francez, që është një shifër që Barcelona nuk është e gatshme ta përmbushë përmes parave të gatshme. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Sylvinho nuk e ftoi Myrto Uzunin në Euro, vjen reagimi i Granadas

Sylvinho nuk e ftoi Myrto Uzunin në Euro, vjen reagimi i Granadas

Kombëtarja e Shqipërisë
Real Madrid dëshiron që ylli i Man Cityt të zëvendësojë Toni Kroosin

Real Madrid dëshiron që ylli i Man Cityt të zëvendësojë Toni Kroosin

La Liga
U raportua se ka blerë shtëpinë e Sergio Ramos në Madrid, por Mbappe ka marrë atë të legjendës tjetër të Realit

U raportua se ka blerë shtëpinë e Sergio Ramos në Madrid, por Mbappe ka marrë atë të legjendës tjetër të Realit

La Liga
Pengu i Sylvinhos për Euro 2024 është që nuk mund ta marrë një lojtar që ka pësuar lëndim së fundmi

Pengu i Sylvinhos për Euro 2024 është që nuk mund ta marrë një lojtar që ka pësuar lëndim së fundmi

Kombëtarja e Shqipërisë
Zyrtare: Sylvinho publikon listën e Shqipërisë me lojtarët e ftuar për Euro 2024 - Cikalleshi mbetet jashtë

Zyrtare: Sylvinho publikon listën e Shqipërisë me lojtarët e ftuar për Euro 2024 - Cikalleshi mbetet jashtë

Kombëtarja e Shqipërisë
Çmenduria e Man United për lojtarin që ka shkëlqyer vetëm këtë sezon - ofron 65 milionë euro

Çmenduria e Man United për lojtarin që ka shkëlqyer vetëm këtë sezon - ofron 65 milionë euro

Premier League
Kalo në kategori