Barcelona me dy gola tjerë ndaj Herculesit (Video)

Barcelona ka shënuar edhe dy gola të tjerë ndaj Herculesit.

Pas një gjuajtje të fortë nga Rafinha, është Arda Turan që një gol tjetër me kokë shënoi për 4-0.

Këto dy gola të shpejt u shënuan në 15 minutat e parë brenda pjeses së dytë. /Telegrafi/

Vinicius Junior do të bëhet lojtari më i shtrenjtë në histori, gjiganti evropian përgatitë ofertë bombastike për asin brazilian

Perez flet për titullin e fituar dhe godet indirekt Xavin dhe Barcelonën me deklaratën e tij

Formacionet zyrtare: Man United dhe Arsenali startojnë me më të mirët në dispozicion

Iu drejtua tifozëve në gjuhën spanjolle – cili ishte mesazhi i Jude Bellingham gjatë festës së titullit?

Një grusht brutal dhe ai nuk mund të ngitej në këmbë, ish-portieri i Chelseat pëson humbje të rëndë në MMA