LAJMI I FUNDIT:

Barcelona 4-2 Valencia, notat e lojtarëve (Foto)

Barcelona 4-2 Valencia, notat e lojtarëve (Foto)
Lionel Messi ishte thjesht fantastik në këtë takim. Foto: Getty Images

Barcelona fitoi ndaj Valencias me rezultat 4-2 në Camp Nou.

Reklama

Golat në këtë takim për vendasit i shënuan: Luis Suarez (35’), Lionel Messi (45’, 52’) dhe Andre Gomes (89’).

Kurse për mysafirët Eliaquim Mangalas (29’) dhe Munir El Haddadi (45’+1).

Më i miri në këtë takim ishte Messi, por paraqitje të mirë bënë Neymar dhe Suarez, ndërsa më poshtë keni notat e lojtarëve.

Notat e lojtarëve të Barcelonës:

Notat e lojtarëve të Valencias:

Në trend Sport

Më shumë
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Romero dhe Mac Allister përplasen në rrjetet sociale pas skandalit në Londër ku Liverpooli u dëmtua nga VAR

Romero dhe Mac Allister përplasen në rrjetet sociale pas skandalit në Londër ku Liverpooli u dëmtua nga VAR

Premier League
Manchester United futet në garë për transferimin e yllit të Bayernit

Manchester United futet në garë për transferimin e yllit të Bayernit

Premier League
Futbollistët shpërthyen në lot dhe ndeshja u ndërpre - mjekët bën mrekulli duke shpëtuar jetën e portierit holandez

Futbollistët shpërthyen në lot dhe ndeshja u ndërpre - mjekët bën mrekulli duke shpëtuar jetën e portierit holandez

Ndërkombëtare
Bayern Munich habit me transferimin e fundit, rikthen në klub Jerome Boatengun

Bayern Munich habit me transferimin e fundit, rikthen në klub Jerome Boatengun

Bundesliga
Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

La Liga
Kalo në kategori