LAJMI I FUNDIT:
Eliaquim Mangala

Eliaquim Mangala

38 Artikuj

City shpenzoi 45 milionë euro për të, por mbrojtësi tregon se si e largoi Guardiola nga klubi – sot është i lirë dhe në kërkim të një aventure të re

City shpenzoi 45 milionë euro për të, por mbrojtësi tregon se si e largoi Guardiola nga klubi – sot është i lirë dhe në kërkim të një aventure të re

Premier League
Futbollistët më të mirë që janë të lirë në tregun e transferimeve

Futbollistët më të mirë që janë të lirë në tregun e transferimeve

Ndërkombëtare
Eliaquim Mangala konfirmon se është prekur nga coronavirusi edhe pse nuk ka simptoma

Eliaquim Mangala konfirmon se është prekur nga coronavirusi edhe pse nuk ka simptoma

La Liga
Blerjet e mëdha të Manchester Cityt në periudhat për të cilat u dënua: Shpenzime në vlerë gati 700 milionë euro

Blerjet e mëdha të Manchester Cityt në periudhat për të cilat u dënua: Shpenzime në vlerë gati 700 milionë euro

Premier League
City do t’i shesë dy lojtarë për ta transferuar Maguiren

City do t’i shesë dy lojtarë për ta transferuar Maguiren

Premier League
Shtatë lojtarët e Ligës Premier që nuk po arrijnë të gjejnë skuadër të re

Shtatë lojtarët e Ligës Premier që nuk po arrijnë të gjejnë skuadër të re

Premier League
Mangala shihet si zëvendësuesi i Mirandas te Interi

Mangala shihet si zëvendësuesi i Mirandas te Interi

Serie A
Interi i rikthehet Mangalas, rivalizohet nga Wolves

Interi i rikthehet Mangalas, rivalizohet nga Wolves

Serie A
Gjashtë mbrojtësit më të shtrenjtë në histori të futbollit, pesë nga City

Gjashtë mbrojtësit më të shtrenjtë në histori të futbollit, pesë nga City

Premier League
Mangala dhe Vermaelen në radarin e Interit

Mangala dhe Vermaelen në radarin e Interit

Serie A
Interi goditje dyshe në janar, Pastore dhe Mangala të pëlqyerit e Spalletit

Interi goditje dyshe në janar, Pastore dhe Mangala të pëlqyerit e Spalletit

Serie A
Ausilio në bisedime me Man Cityn për Mangalan

Ausilio në bisedime me Man Cityn për Mangalan

Serie A
Spalletti dëshiron Mustafin para Mangalas

Spalletti dëshiron Mustafin para Mangalas

Serie A
Interi arrin marrëveshje me Manchester Cityn për Mangalan

Interi arrin marrëveshje me Manchester Cityn për Mangalan

Serie A
Interi interesohet për dyshen e Man Cityt

Interi interesohet për dyshen e Man Cityt

Serie A
Dhjetë lojtarët më të mbivlerësuar në botë- U blen për miliona euro, por dështuan të tregojnë vlerat e tyre (Foto)

Dhjetë lojtarët më të mbivlerësuar në botë- U blen për miliona euro, por dështuan të tregojnë vlerat e tyre (Foto)

Ndërkombëtare
Guardiola tashmë ia ka hapur derën tre lojtarëve

Guardiola tashmë ia ka hapur derën tre lojtarëve

Premier League
Bernardeschi, Mendy, Cassano, Verratti e shumë të tjerë, protagonistët e 24 korrikut (Foto)

Bernardeschi, Mendy, Cassano, Verratti e shumë të tjerë, protagonistët e 24 korrikut (Foto)

Arbios Kryeziu
Walker bie në pozitën e dytë, 10 mbrojtësit më të shtrenjtë (Foto)

Walker bie në pozitën e dytë, 10 mbrojtësit më të shtrenjtë (Foto)

Premier League
Chelsea për Sandron janë ‘çmendur’ dhe mund ta bëjnë mbrojtësin më të shtrenjtë në histori – Këta janë 10 më të shtrenjtit (Foto)

Chelsea për Sandron janë ‘çmendur’ dhe mund ta bëjnë mbrojtësin më të shtrenjtë në histori – Këta janë 10 më të shtrenjtit (Foto)

Premier League
City planifikon t’i fitojë 100 milionë funte nga 10 largime

City planifikon t’i fitojë 100 milionë funte nga 10 largime

Premier League
Real Madridi synon transferimin e Mangalas në verë

Real Madridi synon transferimin e Mangalas në verë

La Liga
Barcelona 4-2 Valencia, notat e lojtarëve (Foto)

Barcelona 4-2 Valencia, notat e lojtarëve (Foto)

La Liga
Mangala kalon në epërsi Valencian ndaj Barcelonës (Video)

Mangala kalon në epërsi Valencian ndaj Barcelonës (Video)

La Liga