LAJMI I FUNDIT:

Eliaquim Mangala konfirmon se është prekur nga coronavirusi edhe pse nuk ka simptoma

Eliaquim Mangala konfirmon se është prekur nga coronavirusi edhe pse nuk ka simptoma

Eliaquim Mangala ka konfirmuar se ka rezultuar pozitiv në analizat për coronavirus, derisa nuk ka asnjë simptomë nga pandemia.

Reklama

Anëtari i Valencias ka shkruar në llogarinë e tij në Instagram se ai ka mësuar sot se është prekur nga virusi.

“Kam mësuar sot se jam pozitiv në coronavirus. Po ndihem mirë dhe nuk kam simptoma që asocojnë me virusin”, ka shkruar ai.

“Jam këtu i mbyllur në shtëpi dhe i ndarë nga familja ime. Kam mësuar se mund të bartim virusin pa pasur simptoma”.

“Ju rekomandoj që edhe ju t’i ndiqni këtë hapa dhe t’i largoni kontaktet me personat e tjerë sa më shumë të jetë e mundur”, ka shkruar më tej Mangala.

Tashmë janë konfirmuar disa lojtarët të prekur nga pandemia, e që menjëherë janë izoluar në shtëpitë e tyre. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Yamal shtatë vite më parë mbante dorën e Ramos para El Clasicos, tani e detyroi të shënojë autogol

Yamal shtatë vite më parë mbante dorën e Ramos para El Clasicos, tani e detyroi të shënojë autogol

La Liga
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Debat i ashpër mes Ancelottit dhe Vinicius Jr në mes të ndeshjes, në fund dyshja nuk u përshëndet fare

Debat i ashpër mes Ancelottit dhe Vinicius Jr në mes të ndeshjes, në fund dyshja nuk u përshëndet fare

La Liga
Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Ligat tjera
'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

La Liga
Barcelona mposht Sevillën fal një autogoli të Sergio Ramos, rrëmben pozitën e parë në La Liga

Barcelona mposht Sevillën fal një autogoli të Sergio Ramos, rrëmben pozitën e parë në La Liga

La Liga
Kalo në kategori