LAJMI I FUNDIT:

Banorët në Big Brother VIP Albania ‘luajnë’ me miell

Banorët në Big Brother VIP Albania ‘luajnë’ me miell
Reklama

Banori i Big Brother VIP Albania, Ronaldo Sharka, në mbrëmjen e djeshme (e shtunë) mori vëmendje të madhe me veprimet e tij.

Ai doli në nominim dhe pas kësaj filloi të zihet me një pjesë të madhe të konkurrentëve të tjerë.


Krahas debateve dhe puthjeve në buzë me Deamishelin dhe Jorin, ai në një moment filloi të gjuante me miell banoren nga Kosova, Nita Latifi.

Foto: Screenshot/Twitter

Gazetari ia ktheu thuajse një pako me miell Nitës, gjersa kishin mbushur edhe krevatet ku po flinin.

Ronaldo Sharka puth në buzë Jori Dellin dhe Deamishelin në BBVA
Lexo po ashtu Ronaldo Sharka puth në buzë Jori Dellin dhe Deamishelin në BBVA

Një veprim i tillë ishte kritikuar më herët në BBVA, për faktin se nuk bën të luhet me gjëra ushqimore.

Ata kanë fjetur në miell e madje ka qëndruar në dysheme deri mëngjesin e ditës së sotme (e diel).

Theksojmë që të fundit që u larguan nga shtëpia më e famshme në Shqipëri janë: Gerti Koxha dhe Lorenc Hasrama. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shpreh mllef dhe e gjykon lojën e tij brenda - e fejuara i dërgon një audio-mesazh dhe e takon Bucin live

Shpreh mllef dhe e gjykon lojën e tij brenda - e fejuara i dërgon një audio-mesazh dhe e takon Bucin live

Magazina
Xhuli eliminohet nga 'Dancing With The Stars Albania'

Xhuli eliminohet nga 'Dancing With The Stars Albania'

Magazina
Santianës i kumtohet lajmi se partneri i saj ka refuzuar t'ia dërgojë një mesazh

Santianës i kumtohet lajmi se partneri i saj ka refuzuar t'ia dërgojë një mesazh

Magazina
E eliminuara e mbrëmjes në BBVK, Monika Salihu: U binda që nuk jam për atë lojë

E eliminuara e mbrëmjes në BBVK, Monika Salihu: U binda që nuk jam për atë lojë

Magazina
“Babi e ka thy televizorin” – Verona tregon se si po e shohin familja e saj lojën e Bucit

“Babi e ka thy televizorin” – Verona tregon se si po e shohin familja e saj lojën e Bucit

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori