Pos që i ka ndërruar shumë klube gjatë karrierës së tij, Mario Balotelli ka ndërruar edhe disa partnere në vitet e fundit.

Qe disa javë, futbollisti italian është raportuar se ishte në lidhje me këngëtaren e njohur italiane, Elodie Di Patrizi.

Sipas të përditshmes Oggi, çifti i aluduar ka kohë që dalin bashkë, ndërsa në javët e fundit kanë vendosur të mos fshihen më duke dalë në publik.

Të gjitha lajmet nga Mario Balotelli Të gjitha lajmet nga Mario Balotelli

Mirëpo, sulmuesi i Marseille i ka përgënjeshtruar thashethemet duke thënë se nuk është në lidhje me ish-konkurrenten e Amici.

View this post on Instagram

Siamo nati così 💘 05.05.15

A post shared by Elodie (@elodiedipatrizi) on Feb 11, 2019 at 5:29am PST

Supermario e ka bërë një postim në rrjetet sociale duke sqaruar se gjithçka është gënjeshtër dhe se ai nuk është në lidhje me Elodie. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/mb459)