LAJMI I FUNDIT:

Ballkani pret Feronikelin, formacionet zyrtare

Ballkani pret Feronikelin, formacionet zyrtare

Ballkani është nikoqire e Feronikelit në kuadër të xhiros së 25-të në BKT Superligë.

Reklama

Suharekasit në këtë sfidë vijnë pas humbjes befasuese 2-0 në udhëtim te Malisheva.

Skuadra e udhëhequr nga Ilir Daja kërkon të rikthehet te fitoret dhe pret Feronikelin e fundit në tabelë.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Ballkani është favorit i madh dhe pritet të marrë tri pikë, edhe pse mysafirët synojnë të shkaktojnë befasi.

Formacionet zyrtare:

Ballkani: Frashëri, Emerllahu, Ar.Thaqi, Dellova, As.Thaqi, Jashanica, Hoxha, Gripshi, Baftiu, Korenica, Zeka.

Feronikeli: pas pak…

/Telegrafi/