LAJMI I FUNDIT:

Babai u kthye në shtëpi pas tre muajsh, reagimi i së bijës preku 17 milionë njerëz

Babai u kthye në shtëpi pas tre muajsh, reagimi i së bijës preku 17 milionë njerëz

Lidhjet mes vajzave dhe baballarëve janë gjithmonë të veçanta dhe një baba, i cili punonte në një industri që kërkonte që ai të udhëtonte shumë, e di mirë këtë.

Kështu që kur babai u kthye në shtëpi pas tre muajsh, ai ishte i gëzuar, pothuajse po aq i lumtur sa vajza e tij.

Takimi i tyre ishte i mbushur me gëzim dhe emocione, duke treguar se sa të vlefshme janë momentet e përbashkëta.


Sapo u shfaq në derë, vajza e vogël bërtiti “ky është babai im!” dhe menjëherë iu hodh në krahë duke derdhur lot gëzimi.

Kjo skenë preku shumë njerëz dhe video mblodhi 17.1 milionë shikime dhe 2.6 milionë pëlqime. /Telegrafi/

@scaffdad3 #fifoaustralia #dadlifebelike #familyfirst ♬ original sound – Scaffdad

Në trend Fun

Më shumë
Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Interesante
Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Virale
Në një plazh kroat, turistët detyrohen të paguajnë taksë edhe për peshqirët  e tyre

Në një plazh kroat, turistët detyrohen të paguajnë taksë edhe për peshqirët e tyre

Fun
Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Interesante
Prindërit u tronditën kur gjetën gjarprin në shtratin e fëmijëve, ishte thuajse e pamundur ta dallonin

Prindërit u tronditën kur gjetën gjarprin në shtratin e fëmijëve, ishte thuajse e pamundur ta dallonin

Fun
Keni dëgjuar për varrin që ndodhet në mes të një trotuari?

Keni dëgjuar për varrin që ndodhet në mes të një trotuari?

Interesante
Kalo në kategori