Hip hop ylli shqiptar, Azet, ka arritur suksesin e radhës të jashtëzakonshëm.

Azet lansoi projektin e dytë brenda pak kohësh.

Fillimisht ai publikoi “S’Kam Kohë” në bashkëpunim me Zunan.

Sërish ai publikoi një duet me reperin libian të KMN, tash të titulluar “LeLeLe”.

Klipi u xhirua në Brazil, dhe projekti është ritmik në stilin e zakonshëm të grupit KMN që udhëhiqet nga Azet.

Muzika u punua nga producenti Lucry në RedBull studios në Berlin.

Ndërkaq, videokilipi u xhirua nga Fati TV.

Azet pritet që të rikthehet gjatë dimrit për një turne të shkurtër dimëror në Kosovë.

/Telegrafi/