LAJMI I FUNDIT:

Ausilio: Jovetic e Perisic nuk shkojnë askund

Ausilio: Jovetic e Perisic nuk shkojnë askund

Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, ka folur për të ardhmen e Ivan Perisic dhe Stevan Jovetic.

Reklama

Në mbledhjen e mbajtur nga kryesia e klubit nga Milano për tregun e transferimeve, italiani ka thënë se kroati dhe malazezi nuk do largohen.

“Ishte një darkë mes shokëve. Vecino? Nuk e komentoj”.

“Jovetic e Perisic janë lojtarë të Interit për momentin dhe nuk do shkojnë askund”, ka thënë Ausilio për mikrofonat e Sportitalia.

Për Perisic ka shfaqur interesim serioz Manchester Unitedi. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Skena të jashtëzakonshme nga Arabia Saudite: 65 mijë tifozë e mirëpritën Benzeman në prezantim

Skena të jashtëzakonshme nga Arabia Saudite: 65 mijë tifozë e mirëpritën Benzeman në prezantim

Ligat tjera
Finalja e Ligës së Kampionëve: Vendi, koha, të rejat, formacionet e mundshme, yjet që duhen ndjekur

Finalja e Ligës së Kampionëve: Vendi, koha, të rejat, formacionet e mundshme, yjet që duhen ndjekur

Liga e Kampionëve
Ai vuajti dhe u refuzua për shkak të pamjes së tij - tani është hero pasi i solli West Hamit trofeun pas 43 vitesh

Ai vuajti dhe u refuzua për shkak të pamjes së tij - tani është hero pasi i solli West Hamit trofeun pas 43 vitesh

Ligat tjera
Aguero: Interi ka një nga sulmet më të mira në Evropë

Aguero: Interi ka një nga sulmet më të mira në Evropë

Liga e Kampionëve
Zidane ka refuzuar PSG-në, në listë tre trajnerë të tjerë

Zidane ka refuzuar PSG-në, në listë tre trajnerë të tjerë

Ligue 1
Xavi flet për mos transferimin e Messit dhe ardhjen e mundshme të Neymarit

Xavi flet për mos transferimin e Messit dhe ardhjen e mundshme të Neymarit

La Liga
Kalo në kategori