LAJMI I FUNDIT:

Askush nuk mund t’i rezistojë videos gazmore të tre britanikëve të dehur

Askush nuk mund t’i rezistojë videos gazmore të tre britanikëve të dehur

Njerëzit shkruajnë se është e pamundur të qëndrosh serioz ndërsa i shikon këto pamje.

Kjo video është bërë hit dhe po grumbullon miliona shikime në rrjetet sociale.

Natyrisht që flasim për britanikët dhe patjetër që na bënë ditën të lumtur. /Telegrafi/