Arta Bajrami duket se po kalon në momente më të mira të jetës.

Këngëtarja është në muajin e nëntë të shtatzënisë.

Ajo po shijon secilin moment si shtatzënë dhe ka publikuar tash edhe një foto.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare

Bukuroshja shfaqet bukur në prag të lindjes.

Arta ka edhe dy fëmijë të tjerë nga martesa e saj.

“A Dalim” ishte projekti i fundit i saj i publikuar në shtator.

Arta është motra e reperit dhe producentit Don Arbas. /Telegrafi/