Bukuroshja shqiptare, Arta Nitaj, i është përgjigjur disa pyetjeve interesante në rubrikën “AfterParty” të emisionit “Shiko kush luan”.

Në mes “të bukurës apo bishës” ajo zgjidhi “bishën”, teksa mes “qenve dhe maceve”, zgjodhi këtë të fundit.

Duke qenë se i pëlqen shumë pushimet dhe shijon plot të tilla gjatë vitit, është vërejtur se destinacionet më të pëlqyera të Artës ndër vite kanë qenë Emiratet e Bashkuara Arabe dhe Shqipëria.

View this post on Instagram

🤍 @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj) on Feb 22, 2020 at 10:59am PST

Në pyetjen se kë zgjedh mes Dubait dhe Jugut të Shqipërisë, Nitaj filloi të qeshë, ndërsa tregoi patriotizmin e saj duke cekur se preferon jugun para Dubait.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Në pyetje të tjera ngacmuese, aktorja hde moderatorja nga Peja tregoi se në raste të caktuara “e kërkon dashurinë”, por ndodh edhe që “ja japin dashurinë të tjerët”.

View this post on Instagram

I’m nicer when I like my bikini 👙 @bikinicrushswimwear

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj) on Sep 9, 2020 at 11:21am PDT

Mirëpo ajo refuzoi të përgjigjet në pyetjen më provokuese të sesionit, e cila ishte nëse i pëlqen më shumë “seksi sistematik” apo “me ndërprerje dhe pasionant”.

Në momentin që iu adresua kjo pyetje, bukuroshja refuzoi të përgjigjet, duke e tejkaluar thjeshtë me një buzëqeshje. /Telegrafi/