Modelja Arta Nitaj ka qenë pa diskutim një nga sensacionet e këtij viti.

Ajo e startoi karrierën si modele, gjersa më pas vazhdoi si aktores në serialin komik “O Sa Mirë”, ndërsa u shndërrua në një personazh tabu në estradë, kjo pasi u përfol shumë edhe për jetën private.

'Xhesika' e "O Sa Mirë" vë fansat në dyshime për rritjen e gjoksit (Foto) 'Xhesika' e "O Sa Mirë" vë fansat në dyshime për rritjen e gjoksit (Foto)

Tash e një kohë, Nitaj është në lidhje dashurie me këngëtarin e ri Brunon.

Ky i fundit, ka publikuar këngën e tij më të re me titull “A më do”, klip në të cilin vjen së bashku me të dashurën e tij Artën, në disa skena mjaft ‘të nxehta’.

Modelja Arta Nitaj vjen mjaft ‘e nxehtë’ në klipin e të dashurit të saj më të ri. Foto: YouTube

Kënga mban vulën e Florit dhe Brunos të cilët kanë punuar në muzikë dhe tekst, teksa disa nga vargjet i ka shkruar edhe artistja e re Fifi.

Modelja Arta Nitaj duket mjaft në top formë në klipin e ri, gjersa e shpreh më së miri dashurinë që ka për këngëtarin. /Telegrafi/