Aktorja Arta Nitaj këtë vit ka qenë shumë e përfolur në media.

Përvoja në serialin “O Sa Mirë” bëri që ajo menjëherë të shndërrohet në një personazh atraktiv për shikuesit.

Arta Nitaj josh me një pozë tjetër me bikini (Foto) Arta Nitaj josh me një pozë tjetër me bikini (Foto)

Bukuroshja nga Peja numëron me mijëra ndjekës në rrjetet sociale, ndërsa është herë pas here aktive me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Nitaj ak publikuar një ‘selfie’ nga vetura e saj, përmes së cilës shfaq pak edhe gjoksin atraktiv me bluzën e saj provokuese.

Modelja Arta Nitaj shfaq gjoksin në një ‘selfie’ atraktiv. Foto nga InstaStory

Mirëpo, fotografia në fjalë ka vënë në dyshim fansat lidhur me gjoksin e saj, kjo pasi në disa imazhe tjera të publikuara më parë, ai nuk dukej në të njëjtën madhësi.

Gjoksi i modeles bukuroshe nuk dukej gjithmonë në të njëjtën madhësi

Mendimi i parë të shkon tek një ndërhyrje e mundshme, por në fakt mund edhe të keq në qenë filtrat e kamerës, ato që kanë bërë që gjoksi i modeles dhe aktores të marrë këtë pamje.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Sido që të jetë, ajo vazhdon të mbetet njëra ndër modelet me trupin më joshës në estradë. /Telegrafi/