Kohë më parë në rrjet kanë qarkulluar disa imazhe të nja vajze topless, ku thuhej se ishte modelja e njohur, Arta Nitaj.

Pas këtyre spekulimeve, kishte reaguar edhe modelja, duke pretenduar se në fotografi nuk gjendet ajo.

E ftuar në Shiko Kush Luan, Arta publikisht ka treguar për këto imazhe dhe disa biseda intime të publikuara.

View this post on Instagram

@meshki 🌿

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj) on Sep 18, 2020 at 11:30am PDT

“E publikova unë emrin e asaj vajza që nuk isha unë në fotografi, nuk janë të miat dhe pyetje është bërë gabim”, është shprehur ajo.

Më tutje ajo shtoi: “Nuk përkasin me mua aspak, as fjalët e as fotografia”.

View this post on Instagram

I’m nicer when I like my bikini 👙 @bikinicrushswimwear

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj) on Sep 9, 2020 at 11:21am PDT

Sidoqoftë kësaj, gjatë këtij viti bukuroshja brune ka qenë mjaft e shfaqur në faqet rozë, ndërsa komentohej për çdo lëvizje të saj.

Sa i përket lidhje të dashurisë, Nitaj ka shtuar se nuk e ka gjetur ende shpirtin binjak, por se është në kërkim. /Telegrafi/