Modelja dhe këngëtarja e njohur nga Klina, Arta Elezaj, vazhdon të komentohet për çdo paraqitje të saj.

Bukuroshja, e cila tashmë shquhet për jetën luksoze, ka ndarë pamje të reja nga pushimet që ka filluar prej disa ditësh.

Në videot që ka publikuar së fundmi në InstaStory, aktorja e “O sa mirë” shfaqet duke vallëzuar në një jaht luksoz.

Arta Elezaj (Foto: Instagram)

Modelja e njohur ka vënë në pah linjat e bujshme trupore, ndërsa paraqitjet e saj provokuese u komentuan tejet shumë.

Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që Elezaj shfaqet e tillë pasi përflitet vazhdimisht për pozat që ndan në rrjetet sociale.

Arta Elezaj mori vëmendje me një dukje atraktive, vetëm për një orë shpenzoi mbi 30 mijë euro Arta Elezaj mori vëmendje me një dukje atraktive, vetëm për një orë shpenzoi mbi 30 mijë euro

Vetëm pak ditë më parë u komentua një orë ‘Hublot’ e Artës, e cila kishte kushtonte hiç më pak se 31 mijë euro.

Ndërkaq, Arta tani më shumë është fokusuar në fushën e modelingut dhe bashkëpunon me shumë brende të njohura. /Telegrafi/