Arta Elezaj ka nisur pushimet në bregdet dhe nga atje nuk mungojnë pozat provokuese.

E njohur më së miri për linjat e saj joshëse të trupit, modelja nga Klina ka vënë në pah edhe një herë fizikun e saj të përkryer.

Përmes llogarisë së saj në Instagram, Arta ka postuar disa imazhe në të cilat shfaqet e veshur vetëm në bikini me ngjyrë të gjelbër.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Bukuroshja dukej në formë të mrekullueshme pa makijazh ndërsa përshtati pamjen edhe aksesor ari dhe vathë me ngjyrë të ngjashme si bikinit.

Të shumta kanë qenë edhe komentet që modelja atraktive pranoi nga ana e fansave dhe miqve të saj sipër fotografive, të cilat ishin kryesisht pozitive.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Ndërkohë, modelja që njihet për jetën luksoze të cilën nuk heziton ta tregoi edhe përmes rrjeteve sociale ka kohë që nuk ka ardhur me një projekt televiziv.

Arta Elezaj shfaqet me shumë stil teksa vjen me poza joshëse nga makina Arta Elezaj shfaqet me shumë stil teksa vjen me poza joshëse nga makina

Arta përndryshe u bë e njohur edhe me paraqitjen e saj vite më parë në seriale vendor “O sa mirë”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by ARTA ELEZAJ (@artaelezaj)