Arta Elezaj është çdo herë në fokus dhe merr vëmendje me postimet e ndryshme që bën në rrjetet sociale.

Modelja nga Klina nuk heziton të provokoj duke vënë në pah linjat e saj joshëse të trupit, dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi.

Përmes disa imazheve të realizuara nga makina, Arta shihet e veshur me një fustan veror ngjyrë gri që e përshtati me syze dielli dhe aksesor në qafë dhe duar.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Bukuroshja dukej në formë të mrekullueshme, teksa bini në sy format trupore për të cilat ajo përkujdeset përmes ushtrimeve intensive në palestër.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Ish-aktorja e “O sa mirë” u komplimentua për dukjen edhe nga fansat dhe miqtë e saj në hapësirën e komenteve.

Arta Elezaj duket atraktive teksa thekson linjat në një paraqitje të radhës në Instagram Arta Elezaj duket atraktive teksa thekson linjat në një paraqitje të radhës në Instagram

Ndërkohë, përveç postimeve në rrjetet sociale, Artën ka kohë që nuk e shohim në një projekt televiziv. /Telegrafi/