Këngëtarët e njohur vëlla e motër, Arta Bajrami dhe Don Arbas, duket se kanë mbledhur sërish forcat për një bashkëpunim.

Ata kanë gati këngën e tyre më të re për publikun, e cila titullohet “Halita” dhe publikohet nesër (e diel).

Këtë e kanë bërë të ditur vet dyshja përmes disa fotografive në rrjetet sociale, ku kanë paralajmëruar publikimin e këtij bashkëpunimi.

View this post on Instagram

A post shared by Don Arbas (@iamdonarbas)

Arta në një fotografi në Instagram, u shfaq mjaft provokuese me një fustan të bardhë, me dekoltenë e hapur, e që mesa duket do të jetë një nga skenat më ‘të nxehta’ të klipit të ri.

“Halita…?! Nesër premierë në YouTube”, shkroi këngëtarja e njohur në mbishkrimin e kësaj fotografie.

View this post on Instagram

A post shared by Arta Bajrami (@iamartabajrami)

Ky bashkëpunim i suksesshëm vëlla e motër i pason këngës shumë të suksesshme që ata publikuan së bashku muaj më parë, “Pse mu”.

Balada “Pse mu” u publikua në maj dhe ka arritur një dëgjueshmëri të madhe, e cila tejkalon plot 1.3 milion klikime vetëm në kanalin YouTube. /Telegrafi/