LAJMI I FUNDIT:

Arsenali po e kompleton transferimin e Julian Draxler

Arsenali po e kompleton transferimin e Julian Draxler

Duket se më në fund Arsenali do e realizojë transferimin e Julian Draxler.

Reklama

The Gunners ka disa vite që tentojnë transferimin e anësorit gjerman, mirëpo deri më tani nuk i kanë arritur qëllimit.

Sipas asaj që raporton 90min, Arsenali ka biseduar me përfaqësuesit e lojtarit dhe marrëveshja është shumë afër që të kompletohet.

Mauricio Pochettino i ka bërë me dije Draxlerti se nuk është në planet e tij dhe është i hapur që të largohet.

Arsenali dëshiron të përfitojë nga kjo situatë dhe të transferojë lojtarin në një shumë rreth tetë milionë euro.

Kontrata aktuale e lojtarit skadon në verën e këtij viti, andaj Topçinjtë nuk do të paguajnë një shumë të lartë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Ligue 1
Mesut Ozil krijon 'skuadrën e ëndrrave' të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Mesut Ozil krijon 'skuadrën e ëndrrave' të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Liga e Kampionëve
Pse Interi dhe Milani nuk nënshkruan me Reteguin – a janë bërë penduar gjigantët italianë pasi nisjes fantastike të sulmuesit

Pse Interi dhe Milani nuk nënshkruan me Reteguin – a janë bërë penduar gjigantët italianë pasi nisjes fantastike të sulmuesit

Serie A
Liverpool ka gjetur një zëvendësues për Mohamed Salah, për të do të paguhen 60 milionë euro

Liverpool ka gjetur një zëvendësues për Mohamed Salah, për të do të paguhen 60 milionë euro

Premier League

"Albion Rrahmanin nuk e shesin për asnjë çmim në janar" - aksionari i Rapid flet për sulmuesin në formë

Ligat tjera
Kalo në kategori