LAJMI I FUNDIT:

Arrestohet personi i kërkuar për ngacmim në Prizren

Arrestohet personi i kërkuar për ngacmim në Prizren
Foto: Ilustrim

Një person është arrestuar pasi ishte i kërkuar nga Policia e Kosovës për ngacmim.

Reklama

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se rasti ka ndodhur më 28 shkurt në rrugën William Walker, ndërsa arrestimi është bërë të premten, në Prizren.

Tutje bëhet e ditur se i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Policia në kërkim të një të dyshuari për “ngacmim” në Prizren
Lexo po ashtu Policia në kërkim të një të dyshuari për “ngacmim” në Prizren

“William Walker , Prizren 28.02.203-19:15. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/