LAJMI I FUNDIT:

Arrestim

3142 Artikuj

Iu refuzua hyrja në Kosovë, shtetasi i huaj arrestohet në Merdar për hyrje ilegale

Iu refuzua hyrja në Kosovë, shtetasi i huaj arrestohet në Merdar për hyrje ilegale

Kronika e Zezë
Kanosi ish-bashkëshorten dhe babin e saj si dhe shkeli urdhrin mbrojtës, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

Kanosi ish-bashkëshorten dhe babin e saj si dhe shkeli urdhrin mbrojtës, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

Kronika e Zezë
SPAK lëshon 8 urdhër-arreste për inceneratorin e Tiranës

SPAK lëshon 8 urdhër-arreste për inceneratorin e Tiranës

Shqipëri
Video në TikTok me djalin 2-vjeçar, ja akuza që rëndon mbi dy prindërit më Lushnje

Video në TikTok me djalin 2-vjeçar, ja akuza që rëndon mbi dy prindërit më Lushnje

Shqipëri
Arrestohen dy iranianë në Gjirokastër

Arrestohen dy iranianë në Gjirokastër

Shqipëri
Ngjarja e rëndë në Tropojë, një i vrarë dhe dy të plagosur, arrestohen pesë persona

Ngjarja e rëndë në Tropojë, një i vrarë dhe dy të plagosur, arrestohen pesë persona

Shqipëri
Bëri kallëzim të rremë për të përfituar siguracionin 60,000 euro, procedohet 27-vjeçari

Bëri kallëzim të rremë për të përfituar siguracionin 60,000 euro, procedohet 27-vjeçari

Shqipëri
Mashtrimi në vlerë prej 280 mijë euro për blerjen e një lokali, shkon në katër numri i të arrestuarve në rajonin e Pejës  

Mashtrimi në vlerë prej 280 mijë euro për blerjen e një lokali, shkon në katër numri i të arrestuarve në rajonin e Pejës  

Kronika e Zezë
Arrestohet një person i kërkuar në Shtime, ishte i dënuar për rrezikim të personave me mbrojtje ndërkombëtare dhe vjedhje të shërbimeve

Arrestohet një person i kërkuar në Shtime, ishte i dënuar për rrezikim të personave me mbrojtje ndërkombëtare dhe vjedhje të shërbimeve

Kronika e Zezë
Arrestohet në Shqipëri kosovari që dyshohet për fajde dhe shtytje në vetëvrasje, ekstradohet në Kosovë

Arrestohet në Shqipëri kosovari që dyshohet për fajde dhe shtytje në vetëvrasje, ekstradohet në Kosovë

Kronika e Zezë
Realizuan video me natyrë seksuale me fëmijën e tyre 2-vjeç, arrestohen prindërit në Lushnje

Realizuan video me natyrë seksuale me fëmijën e tyre 2-vjeç, arrestohen prindërit në Lushnje

Shqipëri
Arrestohet në Durrës autori i një atentati në Tiranë, i gjendet armë me vete

Arrestohet në Durrës autori i një atentati në Tiranë, i gjendet armë me vete

Shqipëri
Akuzohet për vrasjen e bashkatdhetarit në Greqi, arrestohet në Tepelenë autori pas 14 vitesh

Akuzohet për vrasjen e bashkatdhetarit në Greqi, arrestohet në Tepelenë autori pas 14 vitesh

Shqipëri
Arrestohet Xhelal Rraja, akuzohet për grup të struktuar kriminal

Arrestohet Xhelal Rraja, akuzohet për grup të struktuar kriminal

Shqipëri
Plumba banesës së bashkëjetueses, shpallet në kërkim 28-vjeçari nga Kukësi

Plumba banesës së bashkëjetueses, shpallet në kërkim 28-vjeçari nga Kukësi

Shqipëri
Arrestohet kameramani i “Betimi për Drejtësi”, Arianit Tahiri – AGK kërkon lirimin e menjëhershëm

Arrestohet kameramani i “Betimi për Drejtësi”, Arianit Tahiri – AGK kërkon lirimin e menjëhershëm

Kosovë
Shpërndante drogë në zona të ndryshme të Tiranës, arrestohet i mituri

Shpërndante drogë në zona të ndryshme të Tiranës, arrestohet i mituri

Shqipëri
Aksidentoi për vdekje të miturën sllovake në Gjirin e Lalzit, arrestohet 18-vjeçari

Aksidentoi për vdekje të miturën sllovake në Gjirin e Lalzit, arrestohet 18-vjeçari

Shqipëri
E kishte kthyer banesën në depo armësh, arrestohet qytetari në Tiranë

E kishte kthyer banesën në depo armësh, arrestohet qytetari në Tiranë

Shqipëri
Arrestimi i Ilir Beqajt, zbardhet skema e abuzimit me fondet e BE-së

Arrestimi i Ilir Beqajt, zbardhet skema e abuzimit me fondet e BE-së

Shqipëri
Arrestimi i Beqajt, Braçe: PS mban përgjegjësi morale, të hetohet seriozisht abuzimi me fondet e BE

Arrestimi i Beqajt, Braçe: PS mban përgjegjësi morale, të hetohet seriozisht abuzimi me fondet e BE

Shqipëri
Momenti kur arrestohet ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj

Momenti kur arrestohet ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj

Shqipëri
Arrestohet Ilir Beqaj, ish-ministri i Shëndetësisë ishte nën hetim nga SPAK për abuzim me fondet

Arrestohet Ilir Beqaj, ish-ministri i Shëndetësisë ishte nën hetim nga SPAK për abuzim me fondet

Shqipëri
Daçiq: Kemi arrestuar një person të dyshuar për “krime lufte” ndaj ushtarëve serbë në Koshare

Daçiq: Kemi arrestuar një person të dyshuar për “krime lufte” ndaj ushtarëve serbë në Koshare

Kosovë


mob5